Thursday, September 7, 2017

Malone at Gouverneur, 6 pm

Ogdensburg at St. Lawrence, 6 pm

Friday, September 8, 2017

Massena at Edwards-Knox, 6 pm

Salmon River vs Potsdam, at Clarkson U., 6 pm

Tuesday, September 12, 2017

Malone at Canton, 6 pm

St. Lawrence at Massena, 6 pm

Ogdensburg at Salmon River, 6 pm

Thursday, September 14, 2017

Gouverneur at Edwards-Knox, 6 pm

St. Lawrence vs Potsdam, at Clarkson U., 6 pm

Friday, September 15, 2017

Canton at Massena, 6 pm

Saturday, September 16, 2017

Malone vs Potsdam, at Clarkson U., 11 am

Monday, September 18, 2017

St. Lawrence at Gouverneur, 6 pm

Ogdensburg vs Potsdam, at Clarkson U., 6 pm

Tuesday, September 19, 2017

Edwards-Knox at Malone, 6 pm

Canton at Salmon River, 6 pm

Thursday, September 21, 2017

Ogdensburg at Edwards-Knox, 6 pm

Salmon River at Gouverneur, 6 pm

St. Lawrence at Malone, 6 pm

Massena vs Potsdam, at Clarkson U., 6 pm

Tuesday, September 26, 2017

Massena at Malone, 6 pm

Canton vs Potsdam, at Clarkson U., 6 pm

Thursday, September 28, 2017

Gouverneur at Massena, 6 pm

Canton at Ogdensburg, 6 pm

Friday, September 29, 2017

St. Lawrence at Edwards-Knox, 6 pm

Malone at Salmon River, 6 pm

Monday, October 2, 2017

St. Lawrence at Canton, 6 pm

Tuesday, October 3, 2017

Gouverneur at Ogdensburg, 6 pm

Edwards-Knox at Salmon River, 6 pm

Friday, October 6, 2017

Canton at Malone, 6 pm

Massena at St. Lawrence, 6 pm

2017 SECTION 10 SCHEDULE                                                                 *start time listed is for Varsity meet*

Tuesday, October 10, 2017

Edwards-Knox at Canton, 6 pm

Potsdam at Gouverneur, 6 pm

Ogdensburg at Malone, 6 pm

Massena at Salmon River, 6 pm

Thursday, October 12, 2017

Massena at Canton, 6 pm

Potsdam at St. Lawrence, 6 pm

Ogdensburg at Salmon River, 6 pm

Friday, October 13, 2017

Edwards-Knox at Gouverneur, 6 pm

Monday, October 16, 2017

Potsdam at Massena, 6 pm

Malone at St. Lawrence, 6 pm

Wednesday, October 18, 2017

Gouverneur at Canton, 6 pm

Salmon River at St. Lawrence, 6 pm

Thursday, October 19, 2017

Potsdam at Edwards-Knox, 6 pm

Massena at Ogdensburg, 6 pm

Monday, October 23, 2017

Potsdam at Canton, 6 pm

Tuesday, October 24, 2017

Malone at Massena, 6 pm

Edwards-Knox at Ogdensburg, 6 pm

Wednesday, October 25, 2017

Gouverneur at Salmon River, 6 pm

Thursday, October 26, 2017

Salmon River at Edwards-Knox, 6 pm

Potsdam at Malone, 6 pm

Canton at St. Lawrence, 6 pm

Ogdensburg at Gouverneur, 6 pm

**End of Regular Season**

Friday, November 3, 2017

West Regional Qualifier, at Indian River, 6 pm

[West teams: Canton, Edwards-Knox, Gouverneur, Ogdensburg]

 

East Regional Qualifier, at SUNY Potsdam, 7 pm

[East teams: Malone, Massena, Potsdam, Salmon River, St. Lawrence]

Sunday, November 5, 2017

Section 10 Championship, at SUNY Potsdam, 1 pm

© 2019 Section 10 Swimming.  Created and maintained by Andrew Devins.  No portion of this website may be used without expressed written permission.

LAST UPDATE NOVEMBER 5, 2019 - 3:30 PM