2018 SECTION 10 SCHEDULE                                                                 *start time listed is for Varsity meet*

Friday, August 31, 2018

Gouverneur at South Jefferson, 11 am

Tuesday, September 4, 2018

Edwards-Knox at Potsdam, 5:30 pm

Wednesday, September 5, 2018

Salmon River at Malone, 6:00 pm

Friday, September 7, 2018

Canton at Potsdam, 5:30 pm

St. Lawrence at Gouverneur, 6:00 pm

Tuesday, September 11, 2018

Ogdensburg at Potsdam, 5:30 pm

Gouverneur at Canton, 6 pm

Massena at Malone, 6 pm

St. Lawrence at Salmon River, 6 pm

Thursday, September 13, 2018

Massena at Edwards-Knox, 6 pm

Friday, September 14, 2018

Malone at Canton, 6 pm

Gouverneur at Ogdensburg, 6 pm

Potsdam at Salmon River, 6 pm

Tuesday, September 18, 2018

Massena at Potsdam, 5 pm

St. Lawrence at Malone, 6 pm

Thursday, September 20, 2018

Edwards-Knox at Canton, 6 pm

Ogdensburg at Malone, 6 pm

Friday, September 21, 2018

St. Lawrence at Potsdam, 5:30 pm

Gouverneur at Massena, 6 pm

Tuesday, September 25, 2018

Malone at Potsdam, 5:30 pm

Gouverneur at Edwards-Knox, 6 pm

Canton at Massena, 6 pm

Thursday, September 27, 2018

Potsdam at Ogdensburg, 6 pm

Massena at St. Lawrence, 6 pm

Friday, September 28, 2018

Malone at Edwards-Knox, 6 pm

Canton at Salmon River, 6 pm

Tuesday, October 2, 2018

Canton at Malone, 6 pm

Gouverneur at St. Lawrence, 6 pm

Thursday, October 4, 2018

St. Lawrence at Canton, 6 pm

Ogdensburg at Salmon River, 6 pm

Friday, October 5, 2018

Gouverneur at Malone, 6 pm

Tuesday, October 9, 2018

Potsdam at St. Lawrence, 6 pm

Wednesday, October 10, 2018

Salmon River at Edwards-Knox, 6 pm

Thursday, October 11, 2018

Potsdam at Gouverneur, 6 pm

Malone at St. Lawrence, 6 pm

Saturday, October 13, 2018

Malone, South Lewis at Gouverneur, noon

Monday, October 15, 2018

St. Lawrence at Edwards-Knox, 6 pm

Gouverneur at Salmon River, 6 pm

Tuesday, October 16, 2018

Massena at Canton, 6 pm

Potsdam at Malone, 6 pm

Thursday, October 18, 2018

Canton at Gouverneur, 6 pm

Malone at Massena, 6 pm

Friday, October 19, 2018

Edwards-Knox at Gouverneur, 5:30 pm

Salmon River at St. Lawrence, 6 pm

Canton at Ogdensburg, 6 pm

Monday, October 22, 2018

Malone at Ogdensburg, 6 pm

Tuesday, October 23, 2018

Potsdam at Canton, 6 pm

Wednesday, October 24, 2018

Salmon River at Massena, 6 pm

Thursday, October 25, 2018

Ogdensburg at St. Lawrence, 6 pm

Thursday, November 1, 2018

East Sectional Qualifier, at SUNY Potsdam,

7 pm

Friday, November 2, 2018

West Sectional Qualifier, at SUNY Potsdam,

7 pm

Sunday, November 4, 2018

Section 10 Championship, at SUNY Potsdam,

1 pm

© 2019 Section 10 Swimming.  Created and maintained by Andrew Devins.  No portion of this website may be used without expressed written permission.

LAST UPDATE NOVEMBER 5, 2019 - 3:30 PM